KONST / Litografier / Färglitografi 15418203
nr 1541 8203
Curt Clemens
(1911-1947), Sverige
Färglitografi, Curt Clemens (1911-1947), Sverige, daterad . Signerad, numrerad 214/250 -47,54x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x63 cm
Curt Clemens, född 1911 i Stockholm, död 1947, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:40:41
21/5 18:18:57
Curt Clemens
Läs mer om Curt Clemens